Mając na uwadze zróżnicowany charakter działalności prowadzonych przez Przedsiębiorców do wyceny naszych usług podchodzimy indywidualnie. Cena usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe zależy między innymi od formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, ilości dokumentów podlegających księgowaniu, wielkości zatrudnienia oraz specyfiki działalności firmy Klienta. Tak jak każdy Przedsiębiorca jest inny tak i każdy ma inne oczekiwania.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, nasz cennik pomoże Wam wybrać właściwe dla siebie rozwiązanie. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut i uzupełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy ofertę jak najlepiej dopasowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki temu zarządzanie finansami przedsiębiorstwa przestanie być stresującym problemem.

W sprawie wyceny usług doradztwa zapraszamy do składania zapytań ofertowych bezpośrednio drogą mailową lub telefonicznie.

Dla Klientów, którzy jeszcze nie rozpoczęli działalności gospodarczej i zdecydują się podpisać z nami umowę stałej współpracy oferujemy bezpłatne porady, dotyczące rejestracji nowej firmy, a także praktyczne porady podatkowe w zakresie rozpoczęcia działalności, pozwalające ten proces maksymalnie zoptymalizować.


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_pri_background/libraries/Minifier.php on line 227